13.02.2022r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
Niedziela Siedemdziesiątnicy
13-20 lutego 2022r.

  1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy PRZEDPOŚCIE. Jest to okres, który pomaga nam lepiej wejść w Wielki Post. Przedpoście to trzy niedziele – niedziela siedemdziesiątnicy – którą dzisiaj obchodzimy, niedziela sześćdziesiątnicy i niedziela pięćdziesiątnicy.
  2. Bóg zapłać za Wasze zaangażowanie w życie naszego duszpasterstwa. Szczególnie pragnę podziękować za pomoc w rozbieraniu dekoracji świątecznych i w porządkowanie kościoła. Te podziękowania przekazuję na ręce p. MARIUSZA i p. ANDRZEJA. Składam serdeczne „Bóg zapłać” Wszystkim, którzy wspierają rozwój naszego duszpasterstwa duchowo i materialnie. Mamy już plany budowy nowego, gotyckiego ołtarza, na którym sprawować będziemy Najświętszą Ofiarę.
  3. Bardzo gorąco zachęcam do zamawiania intencji Mszalnych. Przypominam, iż Msze święte trydenckie w naszym kościele sprawowane są w DRUGĄ i CZWARTĄ niedzielę miesiąca o godzinie 13:00.
  4. Kolejna Msza święta zostanie odprawiona 27 lutego. Na nią również jest wolna intencja.
  5. Zapraszam do zasilenia szeregów służby liturgicznej. To bardzo ważna, potrzebna i piękna funkcja.
  6. Na nadchodzący tydzień życzę Wam wszelkiego dobra. Dziękuję za to, że jesteście. Powtarzając zaś za św. Pawłem fragment pierwszego listu do Koryntian, którego przed chwilą wspólnie wysłuchaliśmy: Pijmy z towarzyszącej nam duchowej skały, którą jest Chrystus!