Kontakt

DUSZPASTERSTWO TRADYCJI KATOLICKIEJ W SŁUPSKU

Kościół pw. św. Jerzego
pl. bł. Bronisława Kostkowskiego
76-200 Słupsk

e-mail: tradycjaslupsk@gmail.com

Kościół św. Jerzego znajduje się na terenie
parafii rzymskokatolickiej pw. św. Jacka
ul. Ojca Pio 3
76-200 Słupsk

Diecezja koszalińsko-kołobrzeska
Dekanat Słupsk-wschód

Duszpasterze

 

Ks. mgr Wojciech Borkowski (od 2023)

Święcenia kapłańskie otrzymał 22 maja 2019 roku z rąk JE ks. bpa Edwarda Dajczaka. Od 23 sierpnia 2021 roku pełni posługę wikariusza w parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Różańca Świętego w Słupsku. Od 6 czerwca 2023 roku jest diecezjalnym asystentem Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

E-mail: duszpasterz.jerzyslupsk@gmail.com

 

 

 

Ks. mgr Robert Górski (2021-2023)

Święcenia kapłańskie otrzymał 2 czerwca 2001 roku z rąk JE ks. bpa Mariana Gołębiewskiego. Od 1 sierpnia 2023 roku pełni urząd proboszcza parafii pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Świeszynie.

E-mail: x.robert@o2.pl
Telefon: 94 316 12 24

 

 

 

Dojazd do kościoła i parking

Świątynia położona jest na placu bł. Bronisława Kostkowskiego (pomiędzy ulicami św. Jana Pawła II i Władysława Jagiełły).
Najwygodniej jest zaparkować przy ul. Dominikańskiej – wzdłuż muru plebanii parafii farnej (mariackiej)
albo przy ul. Witolda Lutosławskiego – w pobliżu Nowego Teatru.

Zobacz politykę prywatności

* – Pole wymagane

*  * – Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE. L Nr 119), niniejszym wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym przez Słupskie Środowisko Tradycji Katolickiej, z siedzibą pl. bł. Bronisława Kostkowskiego 76-200 Słupsk, w celu prowadzenia korespondencji związanej ze złożonym na niniejszym formularzu kontaktowym zapytaniem/wnioskiem/informacją. Niniejsza zgoda udzielona jest na okres niezbędny do zrealizowania ww. celów.