26.06.2022r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
26 czerwca 2021 r.

  1. Wczoraj w koszalińskim amfiteatrze odbyty się uroczyste obchody Jubileuszu 50-lecia utworzenia naszej diecezji. Dziś kontynuujemy to świętowanie gromadząc się na Ofierze Mszy Świętej jako wspólnota duszpasterska.
  2. Rozpoczęły się wakacje. W czasie wakacji pamiętamy o obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. i codziennej modlitwie.
  3. W tym roku w naszym mieście będzie odbywał się XXXIX Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej. Więcej informacji na plakatach.
  4.  Od pierwszego lipca w naszym kościele rozpoczną się prace związane z budową nowego gotyckiego ołtarza. Bóg zapłać serdeczne za ofiary składane na ten cel.
  5. Dziękuję p. Annie za współfinansowanie zakupu kwiatów. Dziękuję p. Ewie i ministrantom za wysprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzieli.
  6. Msze święte w wakacje będą sprawowane w stałym porządku – tj. II i IV niedziela miesiąca o godzinie 13:00. Najbliższa Msza święta wypadnie 10 lipca.
  7. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  8. Dzisiaj w godz. 13-17 Parafia pw. Świętej Rodziny zaprasza na festyn.
  9. Na kolejny tydzień codziennych spraw i obowiązków życzę wszystkim Bożego błogosławieństwa, a Gościom i przeżywającym wakacje – udanego wypoczynku.