19.06.2022r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
19 czerwca 2021 r.

  1. W miniony czwartek obchodziliśmy Uroczystość Bożego Ciała. Składamy serdeczne podziękowanie za zaangażowanie, przygotowanie i prowadzenie procesji. Panom i Paniom niosącym chorągwie i feretrony, chłopcom i dziewczynkom sypiącym kwiatki, rodzicom za pomoc, ministrantom za liturgię, Panom organistom, Chórowi Parafialnemu i wszystkim za głęboki pobożny udział i świadectwo wiary – serdeczne Bóg zapłać.
  2. W piątek – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSOWEGO. W tym dniu można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu wynagrodzenia Sercu Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. W związku z obchodami 50-lecia powstania naszej diecezji, ks. bp Edward DAJCZAK zaprasza na uroczystości w najbliższą sobotę, 25 czerwca w koszalińskim amfiteatrze. Rozpoczęcie uroczystości o godz. 10.00 konferencją, a o godz. 12.00 Msza św. Parafia farna organizuje wyjazd autokarem z ul. Jagiełły o godz. 8.30 – zapisy u ks. Roberta. Osoby, które decydują się na wyjazd indywidualnie, mogą pobrać karty wstępu.
  4. W związku z Jubileuszem 50-lecia, w dniu jutrzejszym w kościele pw. św. Maksymiliana w Słupsku odbędzie konferencja naukowa. Początek o godz. 10.00.
  5. Zapraszam na Mszę trydencką za tydzień na godzinę 13:00.
  6. Szczęść Wam Boże!