23.04.2023r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

23.04.2023r.

  1. Sławny w męczenników gronie, święty Jerzy nasz patronie, za Twe męki i cierpienia, przyjmij od nas dziękczynienia. Dzisiaj w naszym kościele przeżywamy uroczystość tytułu własnego kościoła. Przez wstawiennictwo św. Jerzego zawierzamy Bogu całą naszą wspólnotę, zbliżającą się konsekrację oraz dziękujemy za wszelkie otrzymane łaski.
  2. Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim zaangażowanym w dekorację kościoła i przygotowanie go do niedzieli. Dziękuję w sposób szczególny ministrantom, którzy nie szczędząc czasu i sił odnawiają nasze ławki, aby było nam i wygodnie i było pięknie w naszym kościele.
  3. W tym roku po raz 30 wyruszy piesza pielgrzymka ze Słupska na Górę Chełmska. W dniach 1-3 maja. Można dołączyć choćby na jeden dzień lub jeden etap. Więcej informacji tutaj.
  4. Następna Msza święta zostanie odprawiona w 2 niedzielę miesiąca, tj. 14 maja o godzinie 13:00.
  5. Dziękujemy bardzo za modlitwę, za wszelką życzliwość i pomoc oraz za ofiary składane na potrzeby naszego kościoła i wspólnoty
  6. Dzisiaj rozpoczyna się XIII Tydzień Biblijny oraz VII Narodowe Czytanie Pisma Świętego. Zachęcam do otworzenia Ewangelii św. Jana i do lektury. Bóg przemawia do nas w Swoim Słowie.
  7. Na kolejny tydzień Wielkanocny oraz codziennych spraw i obowiązków życzę wszystkim obfitości Bożych łask, a zwłaszcza pokoju serca. Szczęść Boże.