7.05.2023r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
7 maja 2023 r.

  1. Rozpoczęliśmy miesiąc maj, który jest poświęcony Najświętszej Maryi Pannie. Nabożeństwa majowe z litanią loretańską będą odprawiane po Mszy świętej.
  2. Nasz duszpasterz, ks. Robert GÓRSKI, w sobotę 13 maja obchodzić będzie swoje 50-te urodziny oraz imieniny. Dostojnego Jubilata już teraz otaczajmy naszymi modlitwami. Okazja do złożenia życzeń będzie za tydzień, 14 maja, po Mszy świętej o godzinie 13:00.
  3. Jak możemy zauważyć, w naszym kościele od jakiegoś czasu nie ma ławek. Ławki obecnie są poddawane renowacji i konserwacji. Również nasz nowy ołtarz nabiera kolorów. Tace, które zbieramy podczas Mszy świętych przeznaczone są na prace remontowe w naszym kościele.
  4. Remont nabiera tempa, a co za tym idzie, coraz większymi krokami zbliża się konsekracja naszego kościoła przez ks. Biskupa. Przy wyjściu jest ustawiona specjalna skarbona, do której można składać ofiary na ten cel. Z tych ofiar zostaną zakupione paramenty niezbędne do poświęcenia kościoła, takie jak zacheuszki czy lichtarze, a także zostaną sfinansowane inne przedsięwzięcia związane z tą uroczystością.
  5. Zapraszamy na Diecezjalną Pielgrzymkę Żywego Różańca do Skrzatusza w sobotę 13.05. Koszt: 60zł. Wyjazd o godz. 6.00 z ul. Jagiełły
  6. Dziękujemy, że z nami jesteście. Przez wstawiennictwo św. Jerzego, niech Wam Bóg błogosławi.