12.03.2022r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
III niedziela Wielkiego Postu
12-19 marca 2023r.

  1. Słowo biskupa diecezjalnego
  2. Bardzo dziękujemy wszystkim którzy nas wspierają – czy to przez modlitwę czy bezpośrednimi ofiarami. Wciąż można wspierać nas również przez internet poprzez dokonywanie wpłat na zrzutkę. Na zrzutce zebraliśmy dopiero 16 tysięcy złotych. Dziękujemy za wszelkie wsparcie. Przed nami jeszcze renowacja posadzki, malowanie nowego ołtarza oraz konserwacja ławek.
  3. W piątek o godz. 19.00 w kościele mariackim odbędzie się Wielkopostne Czuwanie Młodych, na które serdecznie zapraszamy młodzież. Nabożeństwo poprowadzi bp. Edward Dajczak.
  4. Przypominamy, że w każdy piątek Wielkiego Postu za odmówienie modlitwy do Chrystusa ukrzyżowanego: „Oto ja, dobry i najsłodszy Jezu” oraz za udział w Drodze krzyżowej, a także w każdą niedzielę za udział w nabożeństwie Gorzkich żali oraz za odprawienie przynajmniej trzydniowych rekolekcji można uzyskać odpust zupełny.
  5. W sobotę 18 marca br. odbędzie się kolejny pogrzeb dzieci utraconych w kościele św. Maksymiliana w Słupsku o godz. 12.00. Następnie na Cmentarzu Nowym o godz. 13.00 rozpocznie się dalsza część ceremonii pogrzebowej przy grobie dzieci utraconych.
  6. Są wolne intencje mszalne.
  7. Następna Msza święta zostanie odprawiona w niedzielę 26 marca o godzinie 13.00.