27.06.2021r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
5. Niedziela po Zesłaniu Ducha Świętego
27 czerwca – 4 lipca 2021 r.

  1. Serdeczne podziękowania składam panu Tadeuszowi, pani Danucie i pani Joannie za przygotowanie kościoła do dzisiejszej niedzieli.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i sobota miesiąca.
  3. Dziękujemy za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary. 
  4. Dzisiaj po Mszy świętej w zakrystii będzie można ZAMÓWIĆ MSZALIK – wierny reprint oryginalnego wydania z 1940 roku. Kieszonkowa wersja zawiera porządek Mszy Świętej w wersji łacińskiej z jej polskim tłumaczeniem, zmienne części Mszy Świętej obowiązujące na każdy dzień liturgiczny, a ponadto modlitwy oraz kalendarz Mszalny wskazujący strony, na których znajdują się zmienne fragmenty Mszy świętej na niedziele i święta w danym roku. KOSZT 60 ZŁOTYCH. Zachęcamy do zamawiania Mszalików, aby jeszcze pełniej uczestniczyć w Ofierze Mszy świętej poprzez wczytywanie się w tłumaczenie tekstów liturgicznych.
  5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Wszystkim wyjeżdżającym życzę, aby wakacje, urlop były miłym wypoczynkiem, ale też czasem pełnym dobra i wzrostu duchowego. Chorym życzę zdrowia.