09.01.2022r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
Niedziela Świętej Rodziny
9-16 stycznia 2022r.

  1. W tradycyjnym kalendarzu rzymskim przeżywamy dziś NIEDZIELĘ ŚWIĘTEJ RODZINY, dlatego też podczas dzisiejszej Mszy w sposób szczególny modlimy się za nasze rodziny. W to liturgiczne święto, rok temu sprawowałem swoją pierwszą Mszę świętą w rycie trydenckim. Dziękuję Panu Bogu za to, że otrzymałem tę łaskę i mogę w tej formie składać Bogu najświętszą Ofiarę. Powierzam siebie i Wszystkich Was świętej Rodzinie.
  2. Bóg zapłać za wszelkie przejawy życzliwości: za modlitwę i ofiary. Szczególne podziękowania kieruję na ręce p. EWY i p. TADEUSZA za piękne przygotowanie kościoła do niedzieli,
  3. Przez nieustalonego sprawcę została zniszczona tablica ogłoszeń, która znajdowała się na zewnątrz przy wyjściu z kościoła.
  4. Mamy w naszej świątyni instrument organowy, który niestety nie jest używany. Szukamy organisty, który mógłby ubogacić liturgię swoją grą i śpiewem. Proszę o przekazanie tej informacji dalej. Osoby zainteresowane mogą kontaktować się bezpośrednio ze mną.
  5. Następna Msza święta zostanie odprawiona za 2 tygodnie, 23 stycznia w niedzielę o godzinie 13:00. Msze święte w naszym kościele sprawowane będą według następującego porządku, tj. II i IV niedziela miesiąca o godzinie 13:00.
  6. Przy wyjściu z kościoła można pobrać tekst modlitwy do odmówienia w domu oraz wodę święconą.
  7. Na nadchodzący tydzień z serca Wam wszystkim błogosławię, polecając również siebie i nasze duszpasterstwo Waszej modlitwie.